Wygodne pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów

Oferta idealnie dostosowana do gości Zajazdu u Hermanów sprawia, że obiekt ma wiele pozytywnych rekomendacji. Można przykładowo decydować się tutaj na zorganizowanie uroczystości weselnej na przestronnej sali.

Świetne widoki, jakie otaczają zajazd Olsztyn i perfekcyjna oprawa tak wzniosłej uroczystości będą zagwarantowane. Zajazd u Hermanów znajduje się dwanaście kilometrów od Częstochowy, a więc sporo biznesmenów z tego miasta zdecydowanych jest tutaj na zorganizowanie spotkania biznesowego. Wtedy sala zostaje przystosowana do ich oczekiwań. Poza tym, w miejscu tym zorganizowane są biesiady, imprezy plenerowe oraz wypady integracyjne. Restauracja może pomieścić stu czterdziestu osób.

Położenie blisko czternastowiecznego zamku jest sporym udogodnieniem. Sala weselna ma klimatyzację dlatego goście na różnych przyjęciach okolicznościowych mogą czuć się tutaj komfortowo. Na ogrodzonym obszarze zajazdu można odpoczywać na łonie natury, a dla dzieci dostępny jest plac zabaw. Na stronie obiektu można zobaczyć galerię fotografii a także przykładowe menu na dowolny typ imprezy. Nie można zaprzeczyć, że Jura Krakowsko – Częstochowska i Szlak Orlich Gniazd to jedne z bardziej uroczych obszarów w Polsce. Piękne szlaki piesze, rowerowe, wzgórza, zamki, robiące idealne wrażenie pejzaże – to godna zauważenia baza wypadowa.

Jura Krakowsko – Częstochowska to rejon atrakcyjny historycznie i geograficznie. Wapienne skały, zielone łąki, zamki z kamienia to jedynie główne atuty. Do rezerwacji w Zajeździe u Hermanów, w jakim to wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki zachęcają pozytywne opinie wszystkich gości. Pobyt w obiekcie dedykowany jest dla 19 osób. Pokoje znajdują się na poddaszu. Można wybierać wśród 7 pokoi gościnnych, z których każdy ma odmienną kolorystykę. Pracownicy wskażą gościom kierunek wycieczek podróżnym. Jeżeli ktoś chciałby rezerwować pobyt może to zrobić za pomocą strony lub dzwoniąc.

You may also like...