Nowocześnie zaprojektowane maski do nurkowania TUSA

Podstawowe komplety do nurkowania, udostępnione w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie dobierać zarówno doświadczeni nurkowie, jak i amatorzy. Każdy z tych zestawów jest zaprezentowany, czyli nikt nie powinien mieć trudności z wybraniem tego, czego wymaga. Każdy z tych kompletów zapewnia pełne pole widzenia pod wodą. Wszystkie modele zaprojektowane są w zgodzie z aktualnymi trendami. Znajdują się w nich tego typu innowacyjne rozwiązania jak: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostaniu się do maski wody w trakcie zanurzeń. Nad wyraz użyteczny jest też zawór oczyszczający.

Niewywołujący alergii silikon z jakiego została wykonana maska nie wywoła podrażnienia skóry. Silikon jest również materiałem miękkim i nadającym się do elastycznego ułożenia, czyli dopasowuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia, bo to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować w dowolny sposób. Boczne szyby w maskach TUSA zaprojektowane są w taki sposób, aby zredukować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują idealną widoczność a także to, że wszystko będzie widać w naturalnych barwach. Fajka i ustnik w zestawach także zrobione są z silikonu. Element ten wykonany jest na bazie technologii HyperDry Elite Dry Top.

Technika taka jest odpowiedzialna za utrzymanie suchości nawet w czasie maksymalnego zanurzenia. Pływak zamieszczony w zaworze natychmiastowo go zamyka i w rezultacie woda nie przedostanie się na zewnątrz. Anatomiczny ustnik gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, wykonaną z miękkich materiałów. Zaawansowana technika multi – flex daje pewność idealnego przystosowania. Wygodne kalosze z paskiem z silikonu są zapewnieniem efektywnego nurkowania. Całość została zaprojektowana tak, żeby w czasie podróży zajmowała mało miejsca. Komplety TUSA szczególnie zaś znane są z tego, że są bardzo wydajne podczas nurkowania.

Opracowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa korzystnie na napęd, wydajność i przeniesienie mocy. W sklepie można również zaopatrywać się w profesjonalna maska do nurkowania, aby mieć dostęp do wszystkich gadżetów.

You may also like...