Ergonomiczne rakiety tenisowe marki oraz do badmintona Yonex

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety do tenisa firmy Yonex dobierane są zarówno przez początkujących, jak i przez zawodowców. Firma projektuje i dystrybuuje 3 wiodące kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia duży komfort grania oraz siła uderzenia. Seria VCORE pozwoli na podwyższoną kontrolę gry, czucie wszystkich ruchów i ma idealną rotację. Rakiety z obu kolekcji, jak i pozostały asortyment jakim jest tenis polska można kupić w sklepie krajowego dystrybutora w korzystnej sumie.

Jeżeli ktoś ma już własną ulubioną rakietę Yonex i chciałby zakupić ten sam model, może sobie na to pozwalać. Jeśli natomiast ktoś rakietę tej firmy kupuje pierwszy raz i zaznajomi się z opisami, będzie zorientowany, na co się decydować. Cechy rakiety mogą również omówić z kupującym pracownicy zatrudnieni w sklepie. Każda z rakiet scharakteryzowana jest pod względem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani sportowcy. Opisane są zastosowane w nich techniki oraz można przeczytać, jacy znani sportowcy używają ich standardowo.

Yonex to firma znana też z rakiet do badmintona. Gracze kupujący rakiety tego wytwórcy mogą mieć pewność, że zmaksymalizują własne umiejętności na korcie. Wszystkie rakiety naginane są z optymalną siłą. Oferowane serie rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu. Materiały wykonania rakiet są solidne i z tego względu kupujący mają wgląd do trwałych modeli.

W sklepie katalog produktów jest obszerny i rozdzielony na działy takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W oddzielnych kategoriach dostępne są bestsellery oraz nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa lub w badmintona amatorsko, czy profesjonalnie. Zawsze odnajdzie akcesoria dopasowane do umiejętności i stylu gry.

You may also like...